Chcete objaviť seba a vytvoriť si vlastný životný štýl šťastie?

Autor: Eva Stanová | 23.5.2012 o 12:24 | (upravené 23.5.2012 o 12:40) Karma článku: 1,13 | Prečítané:  217x

Ideme životom a plníme predstavy iných ľudí o našom živote. Až prídeme do bodu, kedy sa potrebujeme k túžbam vrátiť. Každý z nás má svoje túžby a priania. Často krát sa stáva, že ich v detstve potlačíme, zabudneme na ne.

Zistiť, ktoré to sú a realizovať ich. Túžby sú kormidlom nášho života. Dávajú nám vášeň a ukazujú nám cestu, po ktorej máme kráčať. Joe Vitale napísal: Ste vo svojom živote majstrovským dielom - Michelangelom vlastného života.

Mne moje túžby a sny vrátil pred šiestimi rokmi kurz Umelcova cesta. Po jeho ukončení som dokázala a stále ešte kráčam po svojej ceste. Každodennou činnosťou si vytváram život podľa vlastných predstáv. Toto som si o tom čo mi dal napísala po jeho ukončení: Cez jednotlivé lekcie, ranné stránky a schôdzky s umelcom, som objavovala veci, ktoré ma bavia. Získavala som radosť a silu realizovať život krok po kroku. Kráčať životom niekedy malými krôčikmi, inokedy míľovými krokmi. Vďaka tejto knihe viem, že keď sa pre niečo rozhodnem, nestačí to. Veci treba aj vykonávať. Krok za krokom - až vtedy sa začnú diať zázraky. Potrebné je len určiť si CIEĽ a vykročiť. Naučila ma tiež, aké je dôležité nájsť si čas pre seba, aj ako vďaka kreativite realizovať veci jednoduchším a radostnejším spôsobom. A začala som písať. Stále s touto metódou pracujem, spontánne, podľa potreby.

A čo dala iným? Viac čítajte tu.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slobodné a rozvedené matky sú moderné vdovy, tvrdia Kotlebovci

Kotlebovci cielia na zraniteľné skupiny s najväčšími finančnými problémami.

PLUS

Európa sa hýbe smerom, akým chce Merkelová

Angela Merkelová bola v posledných rokoch tvárou Európskej únie. Bez domáce podpory to bude mať oveľa ťažšie.


Už ste čítali?